Postupy a informácie o službách pre bývanie

Tlačové správy o starostlivosti o vaše bývanie.

Rekonštrukcie bytov a domov, služby pre záhradu - kosenie, upratovanie v Bratislave

 

Tu nájdete všetky informácie a postupy, ktoré doporučuje HomePro

12-2016

Potrebujete pomoc pri upratovaní vašej domácnosti? Rozmýšlate nad správnym výberom gazdniky, alebo upratovacej spoločnosti, na ktorú sa obrátite? Prečítajte si užitočné rady pri upratovaní rodinných domov a bytov.

12-2016

Pravidelné upratovanie patrí k základným činnostiam, ktoré sú potrebné v každej domácnosti. V dnešnej rýchlej dobe však na upratovanie domácnosti ostáva stále menej času, alebo chuti a preto sa čoraz viac klientov obracia na HomePro, ktoré zabezpečí pravidelné, aj jednorazové upratovanie rodinných domov a bytov presne podľa vašich požiadaviek.

12-2014

Služby hodinových pomocníkov sú populárne už aj na Slovensku. Všestranných hodinových pomocníkov je k dispozícii dosť a HomePro ponúka túto službu aj svojim zákazníkom.

08-2014

Pod pojmom upratovanie domácností si často zákazníci predstavia gazdinú s vedrom a mopom, ktorá príde do bytu a upratuje. Moderné technológie však postupne prenikajú aj do tejto tradičnej činnosti a uľahčujú prácu našim gazdinkám.

07-2014

Špecializujeme sa na komplexné rekonštrukcie bytov, domov a služby spojené s bývaním. Zavolajte nám a my sa postaráme o všetky profesie a práce

01-2014

Prehľad upratovania a tepovania v roku 2013

12-2013

Každú zimnú sezónu poznajú majitelia rodinných domov a bytových domov problémy spojené so zimnou údržbou – málo flexibilné odhŕňanie snehu, nedostatočný posyp soľou a inertným materiálom, alebo nebezpečenstvo vznikajúce poľadovicou. Ak chcete mať zimnú údržbu pod kontrolou, staňte sa zákazníkom HomePro a my sa postaráme o kvalitnú zimnú údržbu a všetky súvisiace náležitosti.

09-2013

Každú zimnú sezónu poznajú majitelia rodinných domov a bytových domov problémy spojené so zimnou údržbou – málo flexibilné odhŕňanie snehu, nedostatočný posyp soľou a inertným materiálom, alebo nebezpečenstvo vznikajúce poľadovicou. Ak chcete mať zimnú údržbu pod kontrolou, staňte sa zákazníkom HomePro a my sa postaráme o kvalitnú zimnú údržbu a všetky súvisiace náležitosti.

08-2013

V súčasnosti poskytuje HomePro pravidelné upratovacie služby desiatkam klientov a počet každý mesiac narastá.

05-2013

Zverte sa do rúk odborníkov a nechajte si upratať svoje kancelárie od HomePro.

05-2013

Upratovanie spoločných priestorov v bytovom dome je služba, ktorá je na očiach každého majiteľa bytu alebo nebytového priestoru a preto jej treba venovať náležitú pozornosť.

05-2013

Zverte sa do rúk odborníkov a nechajte si upratať svoj rodinný dom od HomePro.

05-2013

Zverte sa do rúk odborníkov a nechajte si upratať svoju domácnosť od HomePro.

03-2013

Generálne upratovanie sa rozlišuje  od pravidelného upratovania tým,  že upratovanie sa vykonáva do väčšej hĺbky , odstraňujú sa hĺbkové nečistoty z povrchou, detailne sa ničia baktérie.

01-2013

Prehľad rekonštrukcií bytov a priestorov z roku 2013

12-2012

Zavlažovacie systémy sú komplexným riešením závlahy pre vašu záhradu a trávnik a dôležitým faktorom pre pekne upravenú a zdravú záhradu. Vyriešia  za vás starosti s každodenným polievaním trávy a zároveň šetria váš čas.

12-2012

Zabudnúť na revíziu a servis svojho plynového kolta môže mať väčšie a finančne náročnejšie náklady ako samotná kontrola. V najhorších prípadoch kvôli nesprávne fungujúcemu kotlu, môžete prísť o svoje bývanie. V tých lepších prípadoch riskujete nie plnohodnotne funkčný kotol alebo stratu záruky.

12-2012

Starostlivosť o trávnik, kosenie trávy, hnojenie a vertikutácia trávnikov. HomePro Vám zabezpečí komplexnú starostivosť o Vašu záhradu a bývanie

12-2012

HomePro svojim klientom poskytuje komplexnú starostlivosť o bazény. Od odzimovania, cez pravidelnú údržbu a meranie kvality, až po opätovné zazimovanie bazéna sa HomePro postará o plnohodnotné využitie bazéna na ten pravý relax.

12-2012

Potrebujete prispôsobiť bývanie v rodinnom dome, alebo byte svojim potrebám? Netrúfate si na kompletnejšiu rekonštrukciu, alebo vám chýbajú potrebné skúsenosti? HomePro vám poradí, pripraví komplexnú rekonštrukciu, zorganizuje jednotlivé profesie a umožní vám venovať sa príjemnejším veciam.

11-2012

Tu si môžete pozrieť krátky prehľad rekonštrukcií bytov, ktoré v tomto roku prešli našimi rukami. Ďalšie finalizujeme a čoskoro vám ukážeme, ako sme si s nimi poradili.

09-2012

HomePro zabezpečuje zimnú údržbu a odhŕňanie snehu pre súkromných klientov na viac ako 30 000 metrov štvorcových v Bratislave a blízkom okolí.

09-2012

Starostlivosť o zeleň, mulčovanie pôdy a orez okrasných drevín od spoločnosti HomePro

09-2012

Ak plánujete rekonštruovať v blízkej budúcnosti svoj byt, alebo rodinný dom, venujte svoju pozornosť nasledujúcim dôvodom, prečo lacná rekonštrukcia bytu alebo domu môže v konečnom dôsledku stáť naozaj priveľa.

08-2012

Pomaly sa končí leto a čochvíľa sa začne vykurovacia sezóna. Pred ňou netreba zabudnúť na servis a revíziu vášho plynového kotla.

06-2012

HomePro je tento rok opäť hlavným partnerom Business Golf Tour

06-2012

Možno sa niekedy dívate na vašu záhradu a zdá sa vám všedná a spustnutá. Možno rozmýšľate o tom, že by ste ju radi niečím oživili. Aj keď pravidelne kosíte trávnik, staráte sa o zeleň a na pozemku máte ratanový nábytok z poslednej kolekcie, stále to nemusí byť ono. Zdá sa vám, že si neviete rady? Tu nepomôžu záhradné sošky, fontánky ani nový altánok. V tomto prípade vám najlepšiu radu dá záhradný architekt.

05-2012

Trávnik je základným prvkom každej záhrady. Aby sme v nej mohli pohodlne relaxovať a zároveň skrášľovala naše bývanie, potrebujeme mu venovať pravidelnú starostlivosť. Kosenie trávy je jednným zo základných úkonov pre krásny trávnik.

05-2012

Začína sa kúpacia sezóna, treba pripraviť bazén! Napustiť bazén a vytiahnuť plavky zo skrine? Také jednoduché to nebude. Začiatok kúpacej sezóny je pri záhradných bazénoch náročnejší.

04-2012

Kompletná rekonštrukcia bytu? Väčšina z vás sa s ňou stretne možno pár krát za život. Ak tento čas u vás nastal práve teraz, v nasledujúcich riadkoch vás prevedieme jej postupom a povieme, na čo si treba dávať pozor.  Spoločnosť HomePro sa špecializuje na rekonštrukcie bytov, domov a služby spojené s bývaním.

04-2012

Rekonštrukcia domu alebo bytu je dobrou príležitosťou ako z nich vyťažiť viac. Ak si na to netrúfate sami, vyhľadajte pomoc architekta, oplatí sa to.

03-2012

Príchod jari naznačuje, že na realizáciu alebo revitalizáciu záhrady je najvyšší čas.HomePro poskytuje služby v oblasti realizácie a revitalizácie záhrad, ale ponúka aj komplexnú starostlivosť zeleň, trávnik, bazény a zavlažovacie systémy.

03-2012

Láka vás bývanie v romantickom starom dome s vysokými stropmi? Máte radi veľké izby a historické fasády? Aby bolo bývanie komfortné najbližšie roky, nasťahovaniu do bytu v starom dome, často krát predchádza kompletná rekonštrukcia.

03-2012

Záhrada v ktorej sa budete dobre cítiť, bude sa na ňu radosť pozerať a navyše bude funkčne vyhovovať vaším potrebám je ďalším rozmerom vášho bývania. Okrem kvalitného architektonického návrhu záhrady je dôležitý výber dobrej firmy pre jej realizáciu. V HomePro vieme skĺbiť individuálne požiadavky klienta s funkčnosťou a estetickou hodnotou záhrady.

03-2012

Ste zaneprázdnení a po práci priveľmi unavení na upratovanie domácnosti? Víkendy radšej trávite s rodinou mimo domu alebo len jednoducho neradi upratujete? Majte čistý dom, či byt bez námahy a zavolajte HomePro.

03-2012

Krásny zelený trávnik pre deti, košatý záhon s miestom pre príjemné posedenie, vkusný kvetinový záhon, ktorý bude pastvou pre oči. V HomePro máme šikovných záhradníkov, ktorí vám ochotne poradia ako z vášho pozemku urobiť skutočnú oázu

03-2012

Čo vás presvedčí o výhodnosti zavlažovacieho systému viac ako fakt, že investícia v podobe niekoľkých stoviek eur sa vám v krátkej dobe vráti. Zavlažovacie systém sú dnes oveľa dostupnejšie ako v minulosti a vďaka tomu, že s vodou narábajú šetrne, si môžete byť istý, že vložené peniaze do plastových trubiek pod kobercovým trávnikom budete mať späť. Okrem toho, že šetria peniaze, šetria aj váš čas a chrbát.

03-2012

Chemické ošetrovania a filtrácia sú základom čistého bazéna. Oboje činnosti sa vzájomne dopĺňajú a ak jedna z nich nefunguje, môže nastať problém. Pravidelná údržba bazéna je rovnako dôležitá ako jeho bezchybné stavba.

03-2012

Povedzte HomePro svoju predstavu o rekonštrukcii bytu, bytového jadra, alebo rodinného domu a my projekt prispôsobíme vám. Vypracujeme bezplatnú cenovú ponuku, harmonogram jednotlivých prác a profesií , zosúladíme všetkých majstrov a preberieme zodpovednosť za ich prácu.

12-2011

Hľadáte upratovaciu spoločnosť pre svoju prevádzku, predajňu, alebo kanceláriu? Dovoľte nám odporučiť spoločnosť CleaningPro - modernú a profesionálnu spoločnosť so zameraním na upratovanie a čistenie, upratovanie kancelárií, housekeeping pre hotely, profesionálne čistenie počítačov a doplnkové upratovacie a čistiace práce.

11-2011

HomePro sa v roku 2011 stalo hlavným partnerom Business Golf Tour

11-2011

Homepro poskytuje upratovanie rodinných domov a bytov v Bratislave a okolí. Ste vlastníkom bytu alebo rodinného domu? Nechcete tráviť čas pravidelným alebo generálnym upratovaním a chcete sa venovať radšej príjemnejším veciam? HomePro poskytuje upratovacie služby a mnoho ďalších pre vašu domácnosť.

11-2011

Umývanie okien ako súčasť generálneho upratovania rodinných domov a bytov. Umývanie okien patrí ku každému veľkému upratovanie rodinného domu, alebo bytu. HomePro zabezpečí profesionálne umytie okien štandardnou aj horolezeckou metódou ako súčasť generálneho upratovania, alebo na základe samostatnej objednávky.

10-2011

Pojem hodinový pomocník sa už udomácnil aj na Slovensku a ich služby využíva čoraz viac zákazníkov HomePro.

10-2011

Aj vďaka spokojnosti našich klientov s priebehom zimnej údržby sa túto zimnú sezónu bude na HomePro spoliehať čoraz viac klientov v rôznych oblastiach Bratislavy. Ku Kolibe, Kramárom a Dúbravke pribudnú tento rok Petržalka a Karlova Ves.

10-2011

Tento krátky článok vás presvedčí o presnom opaku a ukáže vám prečo je tepovanie jedným z dôležitých prvkov udržiavania čistoty nielen v domácnosti.

10-2011

Máte predstavu o vzhľade vašej záhrady a potrebujete pomôcť s jej realizáciou? Alebo si chcete nechať celú záhradu navrhnúť a následne zabezpečiť jej realizáciu? HomePro má vo svojom tíme šikovných záhradníkov, ktorí vám ochotne poradia ako spraviť na vašom pozemku záhradu na ktorú bude radosť pozerať.

10-2011

HomePro ponúka svojim zákazníkom komplexné tepovacie služby pre domácnosti. Tepovanie kobercov, kresiel, postelí a iných predmetov v domácnosti je spravidla súčasťou generálneho upratovania a doporučuje sa minimálne raz do roka.

03-2011

S bývaním v rodinnom dome prichádza aj starostlivosť o technológie v ňom použité. Potrebujete pri týchto činnostiach pomoc profesionálov? HomePro je ideálny partner pre vaše bezstarostné bývanie v rodinnom dome!

03-2011

HomePro pre Vás zorganizovala súťaž s časopisom Môj dom o atraktívne ceny.

02-2011

Prenájom domu alebo bytu je jednoduchší, ak ukážete svoj dom alebo byt v najlepšej kondícii vďaka <a href="/sluzby/revitalizacia-nehnutelnosti/" title="Revitalizácia nehnuteľností">komplexnej revitalizácii</a>

12-2010

Ku každej jari patrí aj generálne upratovanie spojené s údržbou exteriéru a interiérových častí, ktorým sa pri pravidelnom čistení nedostáva toľko času a pozornosti.

10-2010

Prežitie vianočných sviatkov by malo prebiehať v pokoji, kľude a bez stresu.

10-2010

Ak nie, prečo nenecháte zimnú udržbu vašich komunikácií na nás?

09-2010

Plynový kotol funguje optimálne a hlavne bezpečne, ak má  pravidelný servis, podobne ako Vaše auto.

09-2010

Ako vždy je našou úlohou zabezpečiť kvalitnú realizáciu, úsporu času a starostí a samozrejme aj primeranú cenu.

09-2010

V súčasnej dobe zabezpečujeme realizáciu viacerých nových  záhrad rôznych druhov a taktiež inštaláciu klimatizačných systémov.

07-2010

HomePro prináša pre svojich klientov novú zaujímavú službu – mobilné čistenie automobilov.

07-2010

HomePro začalo spoluprácu s poprednými realitnými kanceláriami v Bratislave.

07-2010

Novými klientmi sa stali majitelia rodinných domov na Kolibe a vo Svätom Jure.

06-2010

Ste momentálne klientom spoločnosti HomePro, alebo rozmýšľate o spolupráci s našou spoločnosťou?

06-2010

Konkrétne ide o 5 nehnuteľností – rodinných domov, ktorých majitelia sa rozhodli spolupracovať s HomePro v oblasti správy svojich rodinných domov.

06-2010

Spoločnosť HomePro ponúka komplexné riešenie služieb, ktoré využíva každý majiteľ alebo nájomník rodinného domu.

Stránkové dni

Platné od 1.3.2017

Pondelok

08.00 - 12.00

13.00 - 18.00

Utorok

nestránkový deň

Streda

08.00 - 12.00

13.00 - 18.00

Štvrtok

nestránkový deň

Piatok

nestránkový deň

Infolinka NonStop
Havárijná
služba
NonStop

Zisti viac (PDF, 343kB)