Zverte služby spojené s bývaním do rúk HomePro

Tím HomePro je ideálny partner ponúkajúci riešenie. Spolupráca s nami zaručí nerušený zážitok z vašej domácnosti. Zverte nám činnosti späté s údržbou a správou vašej nehnuteľnosti, dovoľte nám dokázať naše kvality.

Správa rodinných domov v rukách odborníkov

Dodávatelia, s ktorými spolupracujeme, spĺňajú náročné kritériá. Za odvedenou prácou si stojíme a v pravidelných intervaloch preverujeme, či všetko prebieha v súlade s filozofiou našej spoločnosti.
Na prvé miesto je u nás prirodzene kladená kvalita za primeranú cenu. Popri uvedených faktoroch nezabúdame ani na kultúru prevedenia. Denne preverujeme cenové ponuky, kvalitu práce, spoľahlivosť dodávateľov. Vyberáme len to najlepšie. Tak, ako by ste to robili vy.
Základnou ideou spolupráce je, aby ste vždy boli spokojní.

Vami preferovaný dodávateľ má prednosť

Nedáte dopustiť na kvalitu práce vášho kosiča? Navrhnite mu spoluprácu s nami! Začleníme ho do nášho procesu správy domu a spoločne budeme zveľaďovať vaše bývanie.

 

Služby pre záhradu a exteriér

Exteriér je prvá vec, ktorú si každý všimne pri návšteve vášho rodinného domu. Zdravo vyzerajúci, čerstvo pokosený trávnik, zastrihnuté a upravené dreviny a bazén s priezračnou vodou sú vizitkou vášho bývania a potvrdením, že máte o svoje bývanie postarané.

Upratovacie služby a čistenie

Dobrý dojem nielen vašich návštev, ale hlavne vás zabezpečí pravidelne uprataný dom alebo byt. Upratovanie domácnosti patrí k najbežnejším službám a ušetrí veľa času a energie. Netreba zabúdať aj na doplnkové činnosti pre interiér ako napríklad tepovanie, umývanie okien, ošetrovanie nábytku a iné.

Opravy a servis

V dome alebo byte sa pravidelne vyskytujú situácie, kedy potrebujete pomoc profesionálov. Či už ide o opravu kúrenia, pomoc inštalatéra, stolára, murára, alebo len obyčajnú výmenu žiarovky, je príjemné mať jednu spoločnosť, ktorá všetky tieto služby dokáže zabezpečiť

Investície do nehnuteľností

Zveľaďovanie bývania znamená investície. Väčšia úprava záhrady, postavenie bazénu, inštalácia klimatizácie alebo iná investícia si žiada profesionálnu ponuku a hlavne dozor nad kvalitou odvedenej práce. HomePro vám pomôže vybrať profesionálov a zároveň dohliadne na konkurencieschopnú cenu a dobrú kvalitu práce.

Špeciálne služby

Počas užívania nehnuteľnosti sa častokrát vyskytne požiadavka na nie úplne bežné, netradičné služby. Zorganizovanie party, ručné mobilné umytie auta u vás pred domom, odstránenie geopatogénnych zón alebo poradenstvo v oblasti feng-shui sú všetko služby s ktorými má HomePro skúsenosti a vy z toho môžete vyťažiť.

  • partyservis
  • ručné mobilné umývanie auta
  • odstránenie geopatogénnych zón
  • poradenstvo v oblasti Feng-shui
  • audit poistných zmlúv na nehnuteľnosť a motorové vozidlá
  • správa vozového parku
  • správa a opravy domácich počítačov, sietí a multimediálnych zariadení

Stránkové dni

Platné od 1.3.2017

Pondelok

08.00 - 12.00

13.00 - 18.00

Utorok

nestránkový deň

Streda

08.00 - 12.00

13.00 - 18.00

Štvrtok

nestránkový deň

Piatok

nestránkový deň

Infolinka NonStop
Havárijná
služba
NonStop

Zisti viac (PDF, 343kB)